Обласний фестиваль патріотичного слова та пісні «Україна – це я! Україна – це ти! Україна – це ми, Україна!»

22 березня 2019 року на базі Педагогічного коледжу КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради пройшов Обласний фестиваль патріотичного слова та пісні «Україна – це я! Україна – це ти! Україна – це ми, Україна!» серед студентів коледжів, технікумів та училищ м. Запоріжжя та Запорізької області.

Цього року на фестивалі наш коледж представляли студенти 2 курсу Стрекачов Даніїл і Польчик Діана з уривком із п’єси «За двома зайцями», а також Сінченко Вікторія – студентка 1 курсу, яка виконала музичну композицію «Пісня про рушник». Даніїл та Діана показали чудову акторську гру, поставши перед глядачами у ролі Проні Прокоповни та Голохвостова, а Вікторія всіх заворожила ніжною українською піснею.

Фестиваль подарував море емоцій, нових знайомств та приємні подарунки після виступів. Всі учасники отримали дипломи, а наш навчальний заклад грамоту Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Студенти старанно готувалися, переживали, проте все пройшло на вищому рівні. Велика подяка керівникам за їх підтримку: Ірині Анатоліївні Гришиній та Надії Іванівні Тахтаджиєвій.

Ми довели, що у нашому коледжі навчаються не тільки розумні, а й талановиті студенти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *