НОВИНИ. 6 українських вишів потрапили до світового рейтингу


6 українських вишів потрапили до рейтингу кращих вузів світу The Times Higher Education World University Rankings 2020.

Це один із найбільших світових рейтингів, який спирається на основні завдання університетів – навчати, досліджувати, обмінюватися знаннями та розвивати міжнародне співробітництво.

Університети ранжуються відповідно до 13 показників та розподіляються за групами. Всього у рейтинг 2020 року потрапили близько 1400 навчальних закладів з усього світу.

Заклади вищої освіти України, що потрапили до рейтингу:

 • Національний університет «Львівська політехніка»
 • Львівський національний університет імені Івана Франка
 • Національний технічний університет «Харьківський політехнічний інститут»
 • Сумський державний університет
 • Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
 • Харківський національний університет імені В. Н. Каразина.

  Найвищу позицію серед українських вишів посіла «Львівська політехніка» потрапивши у групу 801-1000. Всі інші українські виші опинились в категоріях 1000+.

  Раніше в Times Higher Education було 4 українських виші. У цьому році до рейтингу потрапили Сумський державний університет та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», натомість Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який був у рейтингу в 2016 році, вибув.

  Лідером рейтингу кілька років поспіль залишається Оксфордський університет. На друге місце піднявся Каліфорнійський технологічний інститут, на третьому – Кембридж.