І. Завдання на період 16.03 – 03.04

Контактні дані для зв’язку з викладачами під час карантину

Безручко.Л.С.

liliya_31@i.ua

Рудченко В.Є.

zgksport@gmail.com

Кіхта К.А.

ekaterinakihta@gmail.com

Черкез К.А.

katerinacherkez2548@gmail.com

Кісєльова А.Є.

kiseleva15ae@gmail.com

Запорожець Л.А.

lesja77@i.ua

Махмудова І.І.

0973792663 inna0704m@gmail.com

Юнацький О.В.

0980230787 yunatskiy_a@ukr.net

Ганноцька Т.В.

0970635867 tet_gan@ukr.net

Потайчук І.В.

0978822777 i.potaichuk@gmail.com

Гришина І.А.

0994978207 irina.grig@ukr.net

Толстенкова О.І.

0676479237 sonnabend1414@gmail.com

Приходько Є.Т.

0676176001

Капітаненко Н.П.

college_low@ukr.net

Климова І.Г.

iklimovazgk@ukr.net

Шпитальов Г.Г.

0636404978 shpitaloff@ukr.net

Ковальова А.М.

0967060087 alla-zp@i.ua

Захарова С.Г.

0509651435

Ропало Г.М.

0934729599  annropalo@gmail.com

Теплова О.А.

0965838236 teplova594@ukr.net

Качановська Л.П.

0990441653  l.kachanovskaya@gmail.com

Донченко О.Г.

lenareshetova777@gmail.com

Рябенко Г.А.

anna_rb@mail.ru

Дашевська І.М.

idashevska@gmail.com

Тахтаджиєва Н.І.

rabotazgk@gmail.com

Нестеров О.В.

voretsen1206@gmail.com 

Атаманюк С.І. 

asi2312@ukr.net

Ропало Д.А.

ropalo.d@gmail.com 

 

 

 

1 курс 2 семестр Право, Туризм, Фізична культура і спорт

 

Біологія і екологія – Безручко Л.С.

Всесвітня історія – Шпитальов Г.Г.

Географія – Тахтаджиєва Н.І.

Зарубіжна література – Гришина І.А.

Іноземна мова – Донченко О.Г.

Інформатика (основи комп’ютерної техніки) – Ропало Г.М., Ропало Д.А.

Математика – Теплова О.А.

Українська література – Гришина І.А.

Українська мова – Ганноцька Т.В.

Фізика і астрономія – Кісєльова Г.Є.

Хімія – Безручко Л.С.

 

2 курс 4 семестр Право

 

Аграрне право – Юнацький О.В.

Економіка підприємств – Приходько Є.Т.

Земельне право – Юнацький О.В.

Іноземна мова – Качановська Л.П.

Історія України – Махмудова І.І.

Логіка – Шпитальов Г.Г.

Організація роботи з документами – Толстенкова О.І.

Трудове право – Юнацький О.В.

Українська література – Гришина І.А.

Українська мова – Ганноцька Т.В.

Філософія  – Шпитальов Г.Г.

Фінансове право – Толстенкова О.І.

Безпека життєдіяльності фахівця з основами охорони праці – Кіхта К.А.

Охорона праці лекції Нестеров О.В.

Конституційне право України – Потайчук І.В.

 

2 курс 4 семестр. Туризм

 

Безпека життєдіяльності фахівця з основами охорони праці – Кіхта К.А.

Охорона праці лекції Нестеров О.В.

Географія – Тахтаджиєва Н.І.

Друга іноземна мова – Качановська Л.П., Рябенко Г.А.

Економіка підприємств – Приходько Є.Т.

Іноземна мова – Качановська Л.П.

Історія України – Махмудова І.І.

Історія світових цивілізацій – Толстенкова О.І.

Історія української культури (Культурологія) – Махмудова І.І.

Основи вчень про державу і право Толстенкова О.І

Українська література – Гришина І.А.

Українська мова – Ганноцька Т.В.

Філософія (основи філософських знань)  – Шпитальов Г.Г.

Фінанси та фінанси підприємств – Климова І.Г.

Туристські ресурси України – Ковальова А.М.

 

 

2 курс 4 семестр. Фізична культура і спорт

 

Гігієна – Кіхта К.А.

Гімнастика з методикою викладання – Атаманюк С.І., Шеховцова К.В.

Економіка підприємств – Приходько Є.Т.

Іноземна мова – Качановська Л.П.

Історія української культури (Культурологія) – Шпитальов Г.Г.

Легка атлетика з методикою викладання – Рудченко В.Є.

Спортивна морфологія – Кіхта К.А.

Українська література – Гришина І.А.

Українська мова – Ганноцька Т.В.

Фінанси та фінанси підприємств – Климова І.Г.

Безпека життєдіяльності фахівця з основами охорони праці – Кіхта К.А.

Охорона праці лекції Нестеров О.В.

Історія України – Махмудова І.І.

Педагогіка – Запорожець Л.А.

Плавання з методикою викладання – Рудченко В.Є.

Основи вчень про державу і право Толстенкова О.І

 

3 курс 6 семестр. Право

 

Житлове право – Потайчук І.В.

Соціологія – Юнацький О.В.

Українська мова за професійним спрямуванням – Ганноцька Т.В.

Цивільне право – Капітаненко Н.П.

Державне (конституційне) право зарубіжних країн – Толстенкова О.І.

Кримінальне право – Потайчук І.В.

 

3 курс 6 семестр. Туризм

 

Друга іноземна мова – Донченко О.Г., Рябенко Г.А.

Загальна соціологічна теорія (соціологія) – Юнацький О.В.

Організація анімаційних послуг – Захарова С.Г.

Основи музеєзнавства – Дашевська І.М.

Політико-правова система України  – Толстенкова О.І.

Психологія туризму – Ковальова А.М.

Технологія туристичної діяльності – Захарова С.Г.

Українська мова за професійним спрямуванням – Гришина І.А.

 

 

3 курс 6 семестр Фізична культура і спорт

 

Політико-правова система України  – Толстенкова О.І.

Соціологія спорту  – Юнацький О.В.

Спортивно-педагогічне вдосконалення – Рудченко В.Є.

Теорія і методика фізичного виховання – Кіхта К.А.

Українська мова за професійним спрямуванням – Гришина І.А.

Фізіологія людини – Кіхта К.А.

Біомеханіка – Кіхта К.А.

Гімнастика з методикою викладання – Атаманюк С.І., Шеховцова К.В.

Спортивні ігри – Рудченко В.Є.